VW3A4511 Schneider

VW3A4511 Schneider
Opis
DC choke - 0.22 mH - 171 A - for variable speed drive
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 171.2 A |
| Izdelek ali sestavni del | DC choke |
| Aplikacija naprave | reduction of current harmonics |
| Združljivost izdelkov | ATV71HD55N4 ATV71WD55N4 ATV71HD22M3X ATV61HD18M3X ATV61HD75N4 ATV71HD45N4 ATV61HD45N4 ATV61HD55N4 ATV71HD18M3X ATV71HD75N4 ATV61HD22M3X ATV71WD45N4 ATV71WD75N4 |
| value of inductance | 0.22 mH |
| electrical connection | power supply bare wires diameter: 9 mm |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 61 Altivar 71 |
| thermal losses | 128 W |
| Komplementarno | |
| Višina | 191 mm |
| Teža izdelka | 17.85 kg |
| Širina | 280 mm |
| Globina | 240 mm |
| network number of phases | 3 phases |
| supply frequency | 50...60 Hz |
| maximum voltage drop at rated load | 6 % |
| max current | 1.65 x nominal current (duration = 60 s) |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 50-60 °C (with current derating 2.2 % per °C) -10-50 °C (without current derating) |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-65 °C |
| relative humidity | 0-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |




