VW3A4425 Schneider Electric

VW3A4425 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC filter - 49 A - 3 PH
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Lexium Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | ATV32, 380...500 V, 11...15 kW variable speed drive ATV320 at 11 kW, 380...500 V, three phase variable speed drive ATV320 at 15 kW, 380...500 V, three phase |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 32 Altivar Machine ATV320 |
| network number of phases | three phase |
| Lokacija montaže | below variable speed drive |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 4.75 kg |
| [In] rated current | 49 A |
| maximum cable distance between devices | 20 m conforming to IEC 61800-3 category C1 50 m conforming to IEC 61800-3 category C2 |
| tolerance | - 15...10 % |
| emc filter compatibility | type 025 |
| thermal losses | 27.4 W |
| network rated voltage | 380-500 V |




