VW3A4411 Schneider Electric

VW3A4411 Schneider Electric
Opis
EMC radio interference input filter - 336/546 A - 125 W - 3-phase supply
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 546 A 336 A |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | ATV61HC22N4 ATV71HC25N4 ATV71HC28N4 ATV71QC16N4 ATV71QC20N4 ATV71QC25N4 variable speed drive ATV630 wall mount, motor: 220 kW, 380...480 V variable speed drive ATV630 wall mount, motor: 250 kW, 380...480 V variable speed drive ATV630 wall mount, motor: 315 kW, 380...480 V variable speed drive ATV930 wall mount, motor: 220 kW, 380...480 V variable speed drive ATV930 wall mount, motor: 250 kW, 380...480 V ATV61HC25N4 variable speed drive ATV930 wall mount, motor: 315 kW, 380...480 V ATV61HC31N4 ATV61HD90M3X ATV61QC20N4 ATV61QC25N4 ATV61QC31N4 ATV71HC16N4 ATV71HC20N4 |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar Process ATV900 Altivar 71 Altivar Process ATV600 Altivar 71Q Altivar 61Q Altivar 61 |
| network number of phases | three phase |
| thermal losses | 125 W |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 25 kg 22 kg |
| electrical connection | M10 bars |
| tolerance | 10 % |
| network rated voltage | 200-240 V 380-500 V |
| earth leakage current | 500 mA at 400 V 50 Hz |
| maximum motor cable length | 300 m shielded motor cable conforming to EN/IEC 61800-3 category C2 50 m shielded motor cable conforming to EN/IEC 61800-3 category C1 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-45 °C |
| IP stopnja zaščite | IP00 IP30with kits VW3A9601, 602 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-85 °C |
| relative humidity | 0-93 % conforming to IEC 68-2-3 |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Standardi | EN 133200 EN/IEC 61800-3 |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to EN/IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |



