VW3A4408 Schneider Electric

VW3A4408 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC input filter - 3-phase supply - 180 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 180 A |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | ATV212HD30M3X ATV212HD55N4 ATV212HD75N4 ATV61HD30M3X ATV61HD37M3X ATV61HD45M3X ATV61HD45N4 ATV61HD55N4 ATV61HD75N4 ATV71HD30M3X ATV71HD37M3X ATV71HD45M3X ATV71HD45N4 ATV71HD55N4 ATV71HD75N4 ATV71WD45N4 ATV71WD55N4 ATV71WD75N4 |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 61 Altivar 71 Altivar 212 |
| network number of phases | three phase |
| thermal losses | 18 W for ATV21HD55N4 34 W for ATV21HD75N4 23.1 W for ATV21HD30M3X 58 W for ATV61/ATV71 variable speed drives |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 40 kg |
| tightening torque | 25 N.m |
| electrical connection | terminal 150 mm² 300 kcmil |
| tolerance | 10 % |
| network rated voltage | 380-500 V 200-240 V |
| earth leakage current | 140 mA at 400 V 50 Hz 193 mA at 480 V 60 Hz 80 mA at 400 V 50 Hz 86.3 mA at 480 V 60 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 IP41 (upper part) |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-65 °C |
| relative humidity | 0-93 % conforming to IEC 68-2-3 |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating <= 1000 m without 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Standardi | EN 133200 EN/IEC 61800-3 |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to EN/IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




