VW3A4405 Schneider

VW3A4405 Schneider
Opis
additionnal EMC footprint filter S5B - 3-phase supply - 72 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 72 A |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | ATV61HD11M3X ATV61HD15M3X ATV61HD15N4 ATV61HD18N4 ATV71HD11M3X ATV71HD15M3X ATV71HD15N4 ATV71HD18N4 ATV71WD15N4 ATV71WD18N4 |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 61 Altivar 71 |
| network number of phases | three phase |
| thermal losses | 14 W for 380...480 V AC ATV61/ATV71 variable speed drives 34 W for 200...240 V AC ATV61/ATV71 variable speed drives |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 12 kg |
| tightening torque | 6 N.m |
| electrical connection | terminal 50 mm² AWG 0 |
| tolerance | 10 % |
| network rated voltage | 200-240 V 380-500 V |
| earth leakage current | 33 mA at 400 V 50 Hz 60 mA at 400 V 50 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 IP41 (upper part) |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-65 °C |
| relative humidity | 0-93 % conforming to IEC 68-2-3 |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Standardi | EN 133200 EN/IEC 61800-3 |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to EN/IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




