VW3A4401 Schneider

VW3A4401 Schneider
Opis
additionnal EMC footprint filter S2 - 3-phase supply - 12 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 12 A |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | ATV61H075M3 ATV61H075N4 ATV61HU15M3 ATV61HU15N4 ATV61HU22N4 ATV71H037M3 ATV71H075M3 ATV71H075N4 ATV71HU15M3 ATV71HU15N4 ATV71HU22N4 ATV71P075N4Z ATV71PU15N4Z ATV71PU22N4Z ATV71W075N4 ATV71WU15N4 ATV71WU22N4 |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 Altivar 61 |
| network number of phases | three phase |
| thermal losses | 10 W for 200...240 V AC ATV61/ATV71 variable speed drives 5 W for 380...480 V AC ATV61/ATV71 variable speed drives |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 2.2 kg |
| tightening torque | 0.6 N.m |
| electrical connection | terminal 4 mm² AWG 10 |
| network rated voltage | 380-500 V 200-240 V |
| earth leakage current | 7 mA at 400 V 50 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 IP41 (upper part) |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-65 °C |
| relative humidity | 0-93 % conforming to IEC 68-2-3 |
| Nadmorska višina delovanja | 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Standardi | EN 133200 EN/IEC 61800-3 |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to EN/IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |



