VW3A7704 Schneider Electric

VW3A7704 Schneider Electric
Opis
braking resistor - IP 20 - 15 Ohm - 1000 W
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | braking resistor ATV61 braking resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV312HU55M3 ATV312HU75M3 ATV61HD18N4 ATV61HD22N4 ATV61HD30N4 ATV61HD30Y ATV61HD37Y ATV61HD45Y ATV61HU55M3 ATV61HU75M3 ATV61WD22N4 ATV61WD22N4C ATV61WD30N4 ATV61WD30N4C ATV61WD37N4 ATV61WD37N4C ATV71HD18N4 ATV71HD22N4 ATV71HD22Y ATV71HD30N4 ATV71HD30Y ATV71HD37Y ATV71HU55M3 ATV71HU75M3 ATV71WD18N4 ATV71WD22N4 ATV71WD30N4 LXM32MC10N4 LXM32MD85N4 |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 312 Solar Lexium 32 Altivar 61 Altivar 71 Lexium 32i Altivar 312 Lexium 52 |
| ohmic value | 15 Ohm |
| average power available | 1 kW at 50 °C 1.154 kW at 40 °C |
| continuous power | 1000 W |
| Komplementarno | |
| Višina | 484 mm |
| Teža izdelka | 11 kg |
| Širina | 240 mm |
| Globina | 301 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 24 V DC at 0.1 A 250 V AC at 1 A |
| protection type | thermal protection via drive or temperature control switch at 120 °C |
| electrical connection | M6 bar wire for drive terminal, connection capacity: <= 2.5 mm² / AWG 14 for temperature control switch |
| contact resistance | 60 µOhm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |




