VW3A4712 Schneider Electric

VW3A4712 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC filter - 70 A - IP20
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 70 A |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | variable speed drive ATV340 motor: 18.5 kW, 380...480 V variable speed drive ATV340 motor: 22 kW, 380...480 V |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar Machine ATV340 |
| network number of phases | three phase |
| Lokacija montaže | at variable speed drive side |
| thermal losses | 10 W |
| Komplementarno | |
| Višina | 330 mm |
| Teža izdelka | 6.1 kg |
| Širina | 100 mm |
| Globina | 180 mm |
| electrical connection | terminal 35 mm² AWG 3 |
| mechanical robustness | shocks class 3M4 conforming to IEC 60721-3-3 vibrations class 3M4 conforming to IEC 60721-3-3 |
| tolerance | 10 % |
| network rated voltage | 380-480 V |
| earth leakage current | 3.98 mA at 400 V 50 Hz TN |
| maximum motor cable length | 100 m shielded motor cable 4 kHz conforming to EN/IEC 61800-3 category C3, 380...480 V 50 m shielded motor cable 4 kHz conforming to EN/IEC 61800-3 category C2, 380...480 V |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-50 °C (without current derating) 50-60 °C (with current derating 1.5 % per °C) |
| IP stopnja zaščite | IP20mounting side by side |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 5-95 % without condensation conforming to IEC 61800-5-1 |
| Nadmorska višina delovanja | 0...1000 m without current derating 1000...4000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Standardi | EN/IEC 61800-3 |




