VW3A31408 Schneider Electric

VW3A31408 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC input filter - 3-phase supply - 83 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 83 A |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | ATV212HD11M3X ATV212HD15M3X ATV212HD18M3X ATV312HD11M3 ATV312HD15M3 variable speed drive ATV320...C motor: 11 kW, 200...240 V three phase variable speed drive ATV320...C motor: 15 kW, 200...240 V three phase |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 312 Altivar Machine ATV320 Altivar 212 |
| network number of phases | three phase |
| thermal losses | 16 W for ATV21HD15M3X 23.1 W for ATV21HD18M3X 35.2 W for ATV31HD11M3X 9.1 W for ATV21HD11M3X |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 5.3 kg |
| tightening torque | 4.5 N.m |
| electrical connection | terminal 25 mm² AWG 2 |
| tolerance | 10 % |
| network rated voltage | 200-240 V |
| earth leakage current | 14.5 mA at 480 V 60 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 IP41 (upper part) |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |
| relative humidity | 0-93 % conforming to IEC 68-2-3 |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating <= 1000 m without 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Standardi | EN 133200 EN/IEC 61800-3 |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to EN/IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




