VW3A31402 Schneider Electric

VW3A31402 Schneider Electric
Opis
additionnal EMC filter S1 S2 M3 - 3-phase supply - 7 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 7 A |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | EMC input filter |
| Združljivost izdelkov | ATV312H018M3 ATV312H037M3 ATV312H055M3 ATV312H075M3 LXM05AD10M3X LXM05BD10M3X variable speed drive ATV320...C motor: 0.18 kW, 200...240 V three phase variable speed drive ATV320...C motor: 0.37 kW, 200...240 V three phase variable speed drive ATV320...C motor: 0.55 kW, 200...240 V three phase variable speed drive ATV320...C motor: 0.75 kW, 200...240 V three phase |
| product specific application | radio interference input filter |
| Združljivost serije/obsega | Lexium 05 Altivar 312 Solar Altivar 312 Altivar Machine ATV320 |
| network number of phases | three phase |
| thermal losses | 2.6 W for ATV31H018M3X |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.65 kg 0.55 kg |
| tolerance | 10 % |
| network rated voltage | 200-240 V |
| earth leakage current | 7 mA 50 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 IP41 (upper part) |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |
| relative humidity | 0-93 % conforming to IEC 68-2-3 |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Standardi | EN 133200 EN/IEC 61800-3 |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to EN/IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




