GS2AE8 Schneider Electric

GS2AE8 Schneider Electric
Opis
TeSys GS - shaft extension - 30...32 A - 5 x 5 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 30 A 32 A |
| Izdelek ali sestavni del | shaft extension |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | GS2AE |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | control accessory |
| Združljivost serije/obsega | TeSys GS GS1D TeSys GS GS2D FuPact GS GSB32 FuPact GS GSC32 |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.125 kg |
| Kompatibilnostna koda | shaft extension |
| length | 320 mm |
| shaft cross section | 5 x 5 mm |




