EZ9E312S2F Schneider

EZ9E312S2F Schneider
Opis
Easy9 - flush enclosure 36 modules - smoked door - with E/N term.blocks
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | enclosure |
| Skupina izdelkov | Easy9 |
| enclosure type | modular enclosure |
| number of 18 mm modules per row | 12 |
| Komplementarno | |
| Višina | 470 mm outside: |
| 9 mm pitches | 24 |
| Teža izdelka | 1890 g |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 2.5 kV |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 300 mm outside: |
| Globina | 103 mm outside: |
| [Ue] rated operational voltage | 400 V AC |
| door opening side | reversible (180 °) |
| [In] rated current | 80 A |
| cable entry | tube entry |
| enclosure material | enclosure: self-extinguishing plastic |
| number of terminal blocks | 2 earth / neutral (screwed) with 22 outgoers |
| total number of 18 mm modules | 36 |
| type of rail | DIN |
| enclosure mounting | flush |
| number of horizontal rows | 3 |
| terminal block function | earth / neutral |
| type of front cover | smoked |
| type of installation | indoor |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 conforming to IEC 60529 (closed door) IP30 conforming to IEC 60529 (open door) |
| Stopnja onesnaženosti | 2 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -15-70 °C |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to IEC 62262 |
| Standardi | IEC 60670-1-24 |
| fire resistance | 650 °C ( 1800 s ) conforming to IEC 60695-2-10 |




