ETK50012 Schneider Electric

ETK50012 Schneider Electric
Opis
Ultra - on-floor trunking - 50 x 12 mm - PVC - 2 m
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Ultra |
| Izdelek ali sestavni del | floor trunking |
| Količina na set/komplet | 60 m |
| cabling installation system | floor trunking |
| colour tint | grey (RAL 7023) |
| Komplementarno | |
| Višina | 12 mm |
| Širina | 50 mm |
| Material | PVC (polyvinyl chloride) |
| length | 2000 mm |
| trunking material | plastic |
| trunking dimension | 50 x 12 mm |
| compartment partitioning | 3 compartments |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -15-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK07 |
| Standardi | EN 50085-1:2005 EN 50085-2-1:2006 |
| environmental health and issues | cadmium free lead free |




