ETK15171 Schneider Electric

ETK15171 Schneider Electric
Opis
Ultra - cable retainer - 151 x 50 mm - ABS - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Ultra |
| Izdelek ali sestavni del | cable retainer |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| cabling installation system | trunking |
| colour tint | white (RAL 9010) |
| Komplementarno | |
| Višina | 11 mm |
| Širina | 125 mm |
| Globina | 30 mm |
| Material | PC/ABS |
| Način pritrjevanja | snap-fitted |
| trunking material | plastic |
| trunking dimension | 151 x 50 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK07 |
| Standardi | EN 50085-1:2005 EN 50085-2-1:2006 |
| environmental characteristic | halogen free |




