EPH2900521 Schneider Electric

EPH2900521 Schneider Electric
Opis
Asfora - single socket outlet with side earth - 16A shutters white/red
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Asfora |
| Izdelek ali sestavni del | socket-outlet |
| Skupina izdelkov | Asfora |
| Predstavitev naprave | complete product |
| type of packing | flow-pack |
| colour tint | white and red |
| outlet standard description | side earth |
| outlet poles configuration | 2P + E with shutters |
| socket additional information | shuttered |
| Komplementarno | |
| Višina | 83 mm |
| Teža izdelka | 0.081 kg |
| Povezave - terminali | lift terminals |
| wire stripping length | 13 mm |
| Širina | 83 mm |
| Globina | 42 mm |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): cover frame ABS + PC: central plate |
| surface finish | glossy |
| quantity per set | 1 |
| Način pritrjevanja | screws or claws51-69 mm |
| cable stiffness | flexible rigid solid stranded |
| conductor material | copper |
| number of cables | 2 cable(s) 2.5-2.5 mm² |
| projecting depth | 10 mm |
| power range | 3680 W |
| device mounting | flush |
| socket number | 1 |
| rated current | 16 A at 250 V AC |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Certifikati izdelkov | TSE VDE AENOR |
| Standardi | IEC 60884-1 |




