Tipkalo - Brez Schneider Electric

Tipkalo - Brez Schneider Electric
Opis
Asfora - 1pole pushbutton -10A lift terminals, white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Asfora |
| Izdelek ali sestavni del | push-button |
| Skupina izdelkov | Asfora |
| Predstavitev naprave | complete product |
| type of packing | flow-pack |
| colour tint | white |
| Komplementarno | |
| Višina | 83 mm |
| Teža izdelka | 0.0737 kg |
| Povezave - terminali | lift terminals |
| wire stripping length | 13 mm |
| Širina | 83 mm |
| Globina | 43 mm |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene) |
| surface finish | glossy |
| Način pritrjevanja | screws or claws51-70 mm |
| cable stiffness | flexible rigid solid stranded |
| conductor material | copper |
| number of cables | 2 cable(s) 2.5-2.5 mm² |
| projecting depth | 15 mm |
| power range | 2300 W |
| device mounting | flush |
| rated current | 10 A at 250 V AC |
| number of rocker | 1 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-40 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Certifikati izdelkov | VDE |
| Standardi | IEC 60669-1 |
| quality labels | CE UKR |



