DZ5CA005D Schneider Electric

DZ5CA005D Schneider Electric
Opis
INSULATECABLEEND 0.5 DIN
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Linergy |
| standards | DIN 46228-4 |
| Izdelek ali sestavni del | cable end |
| Količina na set/komplet | 10 sets of 100 |
| cable cross section | 0.5-0.5 mm² |
| cable end size | medium |
| type of packing | string of bags |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.16 kg |
| colour | white |
| CAD overall height | 3 mm |
| bezel material | halogen-free plastic |
| CAD overall width | 3 mm |
| CAD overall depth | 32 mm |
| length | 14 mm |
| number of cables | 1 |
| tube length | 8 mm |
| bezel size | Ø 3.1 mm |
| AWG gauge | AWG 22 |
| cable end type | single conductor |
| tube material | copper conforming to ISO 1337 |
| additional information | with integrated marker tag holder |
| tube diameter | 1.3 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-105 °C |
| Certifikati izdelkov | UL |




