DF2FA80 Schneider Electric

DF2FA80 Schneider Electric
Opis
NFC cartridge fuses, Tesys GS, cylindrical, 22 mm x 58 mm, fuse type aM, 500 VAC, 80 A, without striker
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys fuse-disconnector |
| Izdelek ali sestavni del | cartridge fuse |
| Kratko ime naprave | DF2 |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| fuse size | 22 x 58 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 500 V AC |
| fuse type | NFC |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.045 kg |
| Kompatibilnostna koda | DF2 |
| [In] rated current | 80 A 500 V |
| fuse curve | aM |




