DF143C Schneider Electric

DF143C Schneider Electric
Opis
Fuse carrier TeSys DF, 3P 50A, fuse size 14x51 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys fuse carriers |
| Izdelek ali sestavni del | fuse carrier |
| product name | TeSys DF |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Opis polov | 3P |
| Kratko ime naprave | DF14 |
| [Ie] rated operational current | 50 A |
| Združljivost izdelkov | DF3EA fuse cartridge striker DF3EN fuse cartridge striker DF14AM auxiliary contact block |
| fuse size | 14 x 51 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 690 V AC 690 V DC |
| fuse type | , aM , gG |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 8 kV |
| [Ui] rated insulation voltage | 690 V AC |
| control type | toggle |
| short-circuit withstand | 120 kA 400 V conforming to IEC 60947-3 120 kA 500 V conforming to IEC 60947-3 80 kA 690 V conforming to IEC 60947-3 |
| [Ipk] rated peak withstand current | 15 kA with tubular links conforming to IEC 60269-1 |
| Komplementarno | |
| Višina | 110.8 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| Teža izdelka | 0.42 kg |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals 1 cable(s) 2.5-25 mm²rigid screw clamp terminals 2 cable(s) 2.5-10 mm²rigid screw clamp terminals 1 cable(s) 2.5-25 mm²flexible with or without screw clamp terminals 2 cable(s) 2.5-10 mm²flexible with or without |
| Širina | 79 mm |
| Globina | 76.5 mm |
| tightening torque | 3.5 N.m |
| product certifications | IEC UL recognized CSA EAC |
| standards | EN/IEC 60947-3 EN/IEC 60269-2 UL 4248-1 CSA C22.2 No 4248-1 |
| quantity per set | set of 2 |
| mounting position | vertical (tolerance: +/- 23°) |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-60 °C with derating above 20°C |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |
| Zaščitna obdelava | TH |
| fire resistance | 960 °C conforming to IEC 60695-2-1 |
| compatibility code | DF14 |




