06541 Schneider

06541 Schneider
Opis
Prisma PH - side cover extension - form 2 - D = 600 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma PH |
| Izdelek ali sestavni del | side barrier |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| product specific application | to partition vertical lateral busbars |
| cubicle partitioning form | form 2 |
| barrier position | lateral |
| Komplementarno | |
| colour | white white (RAL 9001) |
| Širina | 700 mm |
| Material | metal |
| installation direction | vertical |
| range compatibility | Prisma PH |
| product destination | for busbar compartment |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 700 mm, depth 600 mm cubicle |
| enclosure/cubicle width | 700 mm |
| special colour options | yes |
| cubicle depth | 600 mm |
| colour code | RAL 9001 |
| busbar position | lateral |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 |




