04672 Schneider

04672 Schneider
Opis
2 CONNECT.PLATE HZ/V.PE BAR LINERGY TB
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | connector plate |
| product name | Linergy TB |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | busbar accessory |
| product destination | busbar |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| Teža izdelka | 0.84 kg |
| colour | natural |
| Širina | 105 mm |
| Globina | 50 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| range compatibility | Linergy TB |
| enclosure/cubicle description | cubicle |
| cubicle-device connection | PE bar horizontal PE bar vertical |




