KTB0404ZA5 Schneider

KTB0404ZA5 Schneider
Opis
KT VERT FIXING BRACKED H404
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | fixing bracket |
| product name | KT |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Kratko ime naprave | KTB |
| Združljivost serije/obsega | Canalis KT trunking |
| Komplementarno | |
| Višina | 483 mm |
| Teža izdelka | 12.58 kg |
| Širina | 325 mm |
| Globina | 63 mm |
| standards | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |
| [Ie] rated operational current | 4000 A with aluminium 5000 A with copper |
| accessory / separate part category | support accessory |
| fixing device mounting | wall mounting |




