MGN01610 Schneider Electric

MGN01610 Schneider Electric
Opis
fuse-switch disconnector D01 - 1 pole + N - 10 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | D0 |
| number of protected poles | 1 |
| Izdelek ali sestavni del | fuse-switch disconnector |
| product name | Acti 9 D0 |
| utilisation category | AC-22A conforming to IEC 60947-3 |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 1P + N |
| Kratko ime naprave | D01 |
| Komplementarno | |
| Višina | 88 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 4 |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals1.5-25 mm² rigid screw clamp terminals1.5-16 mm² flexible screw clamp terminals1.5-16 mm² flexible with cable end |
| wire stripping length | 14 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 400 V |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | 1500 cycles |
| mechanical durability | 10000 cycles open-close |
| Kompatibilnostna koda | D01 |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6 kV |
| Širina | 36 mm |
| Globina | 74 mm |
| tightening torque | 3-3 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230...400 V AC 50/60 Hz |
| [In] rated current | 10 A |
| fuse size | 11 x 36 mm |
| fuse curve | gG |
| fuse size code | D01 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-40 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-55 °C |
| Standardi | IEC 60947-3 IEC 60269-3 EN 60947-1 IEC 60947-1 IEC 60269-1 EN 60947-3 |
| quality labels | VDE |



