A9S70663 Schneider Electric

A9S70663 Schneider Electric
Opis
switch-disconnector iSW-NA - 1P + N - 63 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iSW-NA |
| Izdelek ali sestavni del | switch disconnector |
| product name | Acti 9 iSW-NA |
| utilisation category | AC-22A conforming to EN/IEC 60947-3 |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| suitability for isolation | yes conforming to EN/IEC 60947-3 |
| Opis polov | 2P |
| Aplikacija naprave | control isolation |
| Kratko ime naprave | iSW-NA |
| neutral position | left |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| contact position indicator | yes |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 4 |
| comb busbar and distribution block compatibility | top or bottom: YES |
| Teža izdelka | 0.17 kg |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals (top or bottom) 1 cable(s) 1-25 mm² flexible with cable end tunnel type terminals (top or bottom) 1 cable(s) 1-25 mm² flexible without cable end tunnel type terminals (top or bottom) 1 cable(s) 1-35 mm² rigid without cable end |
| wire stripping length | 14 mm |
| control type | remote tripping toggle |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60947-3 |
| mounting mode | clip-on |
| electrical durability | 15000 cycles |
| mechanical durability | 20000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iSW-NA |
| local signalling | ON/OFF indication |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6 kV conforming to EN/IEC 60947-3 |
| colour | white |
| Širina | 36 mm |
| Globina | 74 mm |
| tightening torque | 3.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230/240 V AC 50/60 Hz |
| product compatibility | tripping release |
| [Icm] rated short-circuit making capacity | 5 kA switch-disconnector alone |
| [Ie] rated operational current | 63 A at 230/240 V AC 50/60 Hz |
| [Icw] rated short-time withstand current | 1.26 kA during 1 s |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -35-70 °C |
| tropicalisation | 2 |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 conforming to IEC 60947-3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | EN 60947-3 IEC 60947-3 |




