A9S65163 Schneider Electric

A9S65163 Schneider Electric
Opis
switch disconnector iSW - 1P - 63 A - 240 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iSW 40...125 |
| Izdelek ali sestavni del | switch disconnector |
| product name | Acti 9 iSW |
| utilisation category | AC-22A |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| suitability for isolation | yes |
| Opis polov | 1P |
| Aplikacija naprave | control isolation |
| Kratko ime naprave | iSW |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| contact position indicator | yes |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| comb busbar and distribution block compatibility | top or bottom: YES |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals (top or bottom) - <= 1 x 50 mm² - rigid tunnel type terminals (top or bottom) - <= 1 x 35 mm² - flexible tunnel type terminals (top or bottom) - <= 1 x 35 mm² - flexible with ferrule |
| wire stripping length | 9 mm |
| control type | toggle |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V AC 50/60 Hz |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | 15000 cycles |
| mechanical durability | 20000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iSW |
| local signalling | ON/OFF indication |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6 kV |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 73 mm |
| tightening torque | 3.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 240 V AC 50/60 Hz |
| [Icm] rated short-circuit making capacity | 4.2 kA switch-disconnector alone |
| [Ie] rated operational current | 63 A at 240 V AC 50/60 Hz |
| [Icw] rated short-time withstand current | 1260 A |
| market segment | residential small commercial |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| tropicalisation | 2 |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | IEC 60947-3 EN 60947-3 |



