A9S61232 Schneider Electric

A9S61232 Schneider Electric
Opis
switch Acti9 iSW with indicator - 2 poles - 32 A - 250V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iSW 20...32 |
| Izdelek ali sestavni del | switch disconnector |
| product name | Acti 9 iSW |
| utilisation category | AC-22A |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 2P |
| Aplikacija naprave | control |
| Kratko ime naprave | iSW |
| Komplementarno | |
| Višina | 77 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals - 10 mm² - rigid tunnel type terminals - 10 mm² - flexible tunnel type terminals - 10 mm² - flexible with ferrule |
| wire stripping length | 9 mm |
| control type | toggle |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V AC 50/60 Hz conforming to IEC EN 60669-1 |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | 30000 cycles |
| mechanical durability | 300000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iSW |
| local signalling | ON/OFF indication and lamp |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 70 mm |
| tightening torque | 1.2 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 415 V AC 50/60 Hz |
| [Ie] rated operational current | 32 A at 250 V AC 50/60 Hz |
| market segment | residential small commercial |
| signalling circuit voltage | AC: 230 V 50/60 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-50 °C |
| tropicalisation | 2 |
| IP stopnja zaščite | IP4 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | IEC EN 60669-1 |




