A9N26929 Schneider Electric

A9N26929 Schneider Electric
Opis
Acti 9 - Auxiliary contact OC plus 1 SD and OF ac dc
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 1-1 A at 130 V DC 2-2 A at 48 V DC 6-6 A at 24 V DC 3-3 A at 415 V AC - 50/60 Hz 6-6 A at 240 V AC - 50/60 Hz |
| Serija izdelka | C60 I-NA Librio Clario DPN C120 ID ProDis DPN Vigi |
| Izdelek ali sestavni del | double OC or fault contact |
| Skupina izdelkov | Clario Acti 9 Prodis Librio |
| Kratko ime naprave | OF and OF or OF and SD |
| signal contacts composition | 2 C/O |
| 9 mm pitches | 1 |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| mounting support | DIN rail |
| Teža izdelka | 38 g |
| Povezave - terminali | clamp terminal (bottom) 2 cable(s) 1.5-1.5 mm² - flexible clamp terminal (bottom) 1 cable(s) 0.5-2.5 mm² - rigid clamp terminal (bottom) 2 cable(s) 1.5-1.5 mm² - flexible with ferrule |
| wire stripping length | 9 mm |
| mounting mode | fixed |
| Kompatibilnostna koda | OF and OF or OF and SD |
| colour | white |
| Širina | 9 mm |
| Globina | 73.5 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| product compatibility | SW60-DC C60 C120 C60PV-DC C120NA-DC C60H-DC ITG40 ID C40 DPN Vigi C40 iDPN IDc DT60 C60NA-DC DT40 |
| range compatibility | Acti 9 DPN Vigi Acti 9 RCCB-ID Acti 9 iDPN Vigi Acti 9 C60H-DC Acti 9 C60PV-DC Acti 9 C40 Acti 9 ID C40 Acti 9 C120 Acti 9 DT40 Acti 9 DT60 Acti 9 IDc Acti 9 C120NA-DC Acti 9 iDPN Acti 9 ITG40 Acti 9 SW60-DC Acti 9 C60NA-DC Acti 9 C40 Vigi Acti 9 DT40 Vigi |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-50 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Certifikati izdelkov | ASTA ASEFA LCIE KEMA |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |




