A9L40281 Schneider Electric

A9L40281 Schneider Electric
Opis
iPRD-DC 40r 1000PV modular surge arrester - 2P - 1000VDC - with remote transfert
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iPRD-DC |
| Izdelek ali sestavni del | surge arrester with pluggable cartridge |
| product name | Acti 9 iPRD PV-DC |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 2P |
| Kratko ime naprave | iPRD PV-DC |
| output type | contact (volt-free) |
| signal contacts composition | 1 SD (1 C/O) |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 6 |
| Teža izdelka | 400 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal 2.5-25 mm² rigid tunnel type terminal 2.5-16 mm² flexible tunnel terminal 2.5-16 mm² flexible with ferrule |
| wire stripping length | 14 mm |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iPRD-DC 40r 1000PV |
| local signalling | white/red flag |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 54 mm |
| Globina | 69 mm |
| tightening torque | 3.5-3.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 1000 V +/- 10 % DC |
| response time | <= 25 ns |
| surge arrester technology | MOV |
| surge arrester class type | type 2 |
| nominal discharge current | 15 kA |
| signalling circuit voltage | AC: 250 V 50/60 Hz |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | differential mode: 1000 V L+/L- common mode: 1000 V L+/PE common mode: 1000 V L-/PE |
| maximum discharge current | 40 kA |
| disconnector device type | integrated disconnector |
| maximum [Up] voltage protection level | common mode <3.9 kV type 2 L+/PE common mode <3.9 kV type 2 L-/PE differential mode <3.9 kV type 2 L+/L- |
| signalling output current | 0.25 A |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 on front face: IP20 on terminal: |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 5-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| IK stopnja zaščite | IK03 |
| Certifikati izdelkov | CE |
| Standardi | EN 50539-11:2013 UTE C 61740-51 |




