A9L16618 Schneider Electric

A9L16618 Schneider Electric
Opis
iQuick PF modular surge arrester - 3 poles + N - 275V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iQuick PF |
| Izdelek ali sestavni del | surge arrester |
| product name | Acti 9 PF |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 3P + N |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | iQuick PF |
| remote signalling | without |
| earthing system | TT TN-S |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| Komplementarno | |
| Višina | 106.7 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 9.8 |
| Teža izdelka | 640 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal (L/N) 1-16 mm² rigid tunnel type terminal (ground) 10-25 mm² rigid tunnel type terminal (L/N) 1-16 mm² flexible tunnel type terminal (ground) 10-25 mm² flexible tunnel type terminal (L/N) 1-16 mm² flexible with ferrule tunnel type terminal (ground) 10-25 mm² flexible with ferrule |
| wire stripping length | 13 mm |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iQuick PF |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 88.4 mm |
| Globina | 74.1 mm |
| tightening torque | 2-2 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230/400 V AC (+/- 10 %) at 50/60 Hz |
| response time | <= 25 ns |
| short-circuit withstand | 6 kA 6 kA |
| residual current | 1 mA |
| surge arrester technology | MOV + GDT |
| surge arrester class type | type 2 |
| nominal discharge current | common mode: 20 kA (N/PE) differential mode: 5 kA (L/N) |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | differential mode: 275 V L/N common mode: 275 V L/PE |
| maximum discharge current | common mode: 20 kA N/PE differential mode: 10 kA L/N |
| disconnector device type | integrated circuit breaker - Icu 6 kA |
| maximum [Up] voltage protection level | common mode <1.5 kV type 2 L/PE differential mode <1.5 kV type 2 L/N |
| [Ut] temporary overvoltage | 337 V L/N 5 s withstand 1200 V N/PE 200 ms safe failure mode 442 V L/PE 5 s withstand |
| [If] follow current | 0.1 kA common mode N/PE |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 on front face: conforming to IEC 60529 IP20 built-in: conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |
| relative humidity | 5-95 % |
| IK stopnja zaščite | IK03 conforming to IEC 62262 |
| Certifikati izdelkov | CE |
| Standardi | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| quality labels | NF |




