A9L08321 Schneider Electric

A9L08321 Schneider Electric
Opis
iPRD8r modular surge arrester - 3P - IT - 460V - with remote transfert
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iPRD |
| Izdelek ali sestavni del | surge arrester with pluggable cartridge |
| product name | Acti 9 iPRD |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 3P |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | iPRD8r |
| signal contacts composition | 1 SD (1 C/O) |
| remote signalling | with |
| earthing system | IT |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 6 |
| Teža izdelka | 340 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal (top or bottom) 2.5-25 mm² rigid tunnel type terminal (top or bottom) 4-16 mm² flexible tunnel type terminal (top or bottom) 4-16 mm² flexible with ferrule |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iPRD8r |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 54 mm |
| Globina | 69 mm |
| tightening torque | 3.5-3.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230/400 V AC (+/- 10 %) at 50/60 Hz |
| response time | <= 25 ns |
| short-circuit withstand | 5 kA 415 V Ph/Ph |
| targeted country | all |
| residual current | 0.6 mA |
| surge arrester technology | MOV |
| surge arrester class type | type 2 + 3 |
| nominal discharge current | common mode: 2.5 kA (L/PE) |
| signalling circuit voltage | 0.25 A/250 V AC 50/60 Hz |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | common mode: 460 V L/PE |
| maximum discharge current | common mode: 8 kA L/PE |
| disconnector device type | associated circuit breaker iC60L 10 A curve C - Icu 25 kA associated fuse gG 25 A - Icu 15 kA associated fuse gG 80 A - Icu 50 kA |
| maximum [Up] voltage protection level | common mode <1.6 kV type 2 L/PE common mode <1.8 kV type 3 L/PE |
| [Ut] temporary overvoltage | 337 V L/N 5 s withstand 1455 V L/PE 200 ms safe failure mode 1455 V N/PE 200 ms safe failure mode |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 on front face: conforming to IEC 60529 IP20 built-in: conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 5-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| Certifikati izdelkov | CE |
| Standardi | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |




