A9K02325 Schneider Electric

A9K02325 Schneider Electric
Opis
Acti 9 K60N 3P - 25 A - C curve 6000 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 25 A |
| Serija izdelka | Acti 9 |
| curve code | C |
| standards | EN/IEC 60898-1 |
| number of protected poles | 3 |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | miniature circuit-breaker |
| product name | Acti 9 K60 |
| utilisation category | category A conforming to IEC 60947-2 |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| breaking capacity | 6000 A Icn at 400 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60898-1 |
| suitability for isolation | yes conforming to EN/IEC 60898-1 |
| Opis polov | 3P |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | K60N |
| trip unit technology | thermal-magnetic |
| product certifications | OVE VDE |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| [Ics] rated service breaking capacity | 6000 A 100 % conforming to EN/IEC 60898-1 - 400 V AC 50/60 Hz |
| Višina | 81 mm |
| contact position indicator | no |
| earth-leakage protection | without |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 6 |
| magnetic tripping limit | 5...10 x In |
| limitation class | 3 conforming to EN/IEC 60898-1 |
| comb busbar and distribution block compatibility | downside: biconnect |
| Teža izdelka | 0.36 kg |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals (downstream) 0.5-35 mm² rigid tunnel type terminals (upstream) 0.5-35 mm² rigid tunnel type terminals (downstream) 0.5-25 mm² flexible tunnel type terminals (upstream) 0.5-25 mm² flexible |
| wire stripping length | 14 mm for top or bottom connection |
| control type | toggle |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 440 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60898-1 |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | 10000 cycles |
| mechanical durability | 20000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | K60 |
| local signalling | without |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV conforming to EN/IEC 60898-1 |
| colour | white |
| Širina | 54 mm |
| Globina | 70 mm |
| tightening torque | 3.5-3.5 N.m top or bottom |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to IEC 60068-1 |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to IEC 60898-1 2 conforming to EN 60898-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| overvoltage category | II |
| Nadmorska višina delovanja | 0...2000 m |




