A9E15542 Schneider Electric

A9E15542 Schneider Electric
Opis
Changeover relay extension iERL 10A 2P Uc 12VAC Ue 250VAC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | extension for changeover relay |
| product name | Acti 9 iERL |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Aplikacija naprave | extension for changeover relay |
| Kratko ime naprave | iERL |
| [Uc] Krmilna napetost | 12 V AC 50/60 Hz |
| signal contacts composition | 1 C/O + 1 NO |
| Komplementarno | |
| Višina | 88 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Teža izdelka | 0.112 kg |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals 0.5-6 mm² connection by clip |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V AC |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | AC-21: 100000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iERL |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 70 mm |
| [Ie] rated operational current | 10 A at 230 V AC (cos Phi = 1) |
| market segment | residential small commercial |
| supply holding power | 8 VA |
| supply inrush power | 8 VA |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Standardi | NF C 45-250 IEC 255 |


