A9C20882 Schneider Electric

A9C20882 Schneider Electric
Opis
iCT 100A 2NO 220...240V 50Hz contactor
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iCT |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | contactor |
| product name | Acti 9 iCT |
| utilisation category | AC-1 conforming to EN 60947-4-1 AC-7A conforming to EN 61095 AC-7A conforming to IEC 61095 AC-7A conforming to UTE C 61-481 AC-1 conforming to IEC 60947-4-1 |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 2P |
| Aplikacija naprave | heating-low inductive load |
| Kratko ime naprave | iCT |
| [Ie] rated operational current | 100 A AC-7A |
| [Uc] Krmilna napetost | 220...240 V AC 50 Hz |
| pole contact composition | 2 NO |
| control type | remote control |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50 Hz |
| Višina | 85 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 6 |
| Povezave - terminali | control circuit: tunnel type terminals2 cable(s) 1.5-1.5 mm² rigid control circuit: tunnel type terminals1 cable(s) 1.5-2.5 mm² rigid control circuit: tunnel type terminals2 cable(s) 1.5-2.5 mm² flexible power circuit: tunnel type terminals1 cable(s) 6-35 mm² solid or flexible |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V AC 50 Hz |
| mounting mode | clip-on |
| electrical durability | 30000 cycles EN 61095 250 V 16 A AC 50 Hz AC-7A 30000 cycles UTE C 61-481 250 V 6 A AC 50 Hz AC-7A 30000 cycles IEC 61095 250 V AC 50 Hz AC-7A |
| Kompatibilnostna koda | iCT |
| local signalling | action indicator |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV |
| colour | white |
| Širina | 54 mm |
| Globina | 60 mm |
| tightening torque | power circuit: 3.5-3.5 N.m control circuit: 0.8-0.8 N.m A1 / A2 |
| [Ue] rated operational voltage | 250 V AC 50 Hz |
| product compatibility | iACTs iACTp iATEt iACTc |
| control signal type | maintained |
| switching frequency | 100 switching operations/day |
| market segment | small commercial residential |
| Inrush power in VA | 53 VA |
| Hold-in power consumption in VA | 6.5-6.5 VA |
| maximum power | AC-7A: 2.1 W at 250 V AC 50 Hz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-60 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to EN 60947-4-1 |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modular enclosure) conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| Standardi | UTE C 61-481 IEC 61095 EN 61095 |
| noise level | 30 dB |
| heat dissipation | 2.1-2.1 W at 50/60 Hz |




