A9C18309 Schneider Electric

A9C18309 Schneider Electric
Opis
Acti 9 double control input auxiliary iACTc 24…48 V AC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iCT |
| Izdelek ali sestavni del | double control input auxiliary |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | iACTc |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24...48 V AC at 50/60 Hz |
| [Uc] Krmilna napetost | 24...48 V AC 50/60 Hz impulse 250 ms 24...48 V AC 50/60 Hz maintained |
| Komplementarno | |
| Višina | 81 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Povezave - terminali | control circuit: tunnel type terminals 2 cable(s) 2.5-2.5 mm² flexible control circuit: tunnel type terminals 2 cable(s) 1.5-1.5 mm² rigid control circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 1.5-2.5 mm² rigid control circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 1.5-2.5 mm² flexible with ferrule control circuit: yellow clips |
| wire stripping length | 9 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 440 V |
| mounting mode | fixed, on the left of CT |
| Kompatibilnostna koda | iACTc |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 60 mm |
| tightening torque | 0.8-0.8 N.m |
| standards | IEC/EN 61095 |
| range compatibility | Acti9 iCT |
| market segment | small commercial residential |
| overvoltage category | III |
| Hold-in power consumption in VA | 3-3 VA |
| maximum output current | 0.2 A holding 2 A inrush |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |




