A9C15914 Schneider Electric

A9C15914 Schneider Electric
Opis
Remote indication auxiliary, Acti9 iACTs, 1 NO + 1 NC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iCT |
| Izdelek ali sestavni del | remote indication auxiliary |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | iACTs |
| signal contacts composition | 1 NO + 1 NC |
| Komplementarno | |
| Višina | 81 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 1 |
| wire stripping length | 9 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 440 V |
| mounting mode | fixed, on the right of CT |
| Kompatibilnostna koda | iACTs |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV |
| colour | white |
| Širina | 9 mm |
| Globina | 68 mm |
| tightening torque | 0.8-0.8 N.m |
| product compatibility | iCT |
| [Uc] control circuit voltage | 24...240 V AC 50/60 Hz 24...130 V DC |
| range compatibility | Acti 9 iCT |
| market segment | small commercial residential |
| signalling circuit voltage | 24 V AC/DC: 10 mA 230 V AC: 50/60 Hz 5 A 230 V AC: 50/60 Hz 2 A 130 V DC: 1 A |
| auxiliary connection terminal | tunnel type terminals2 cable(s) flexible 2.5-2.5 mm² tunnel type terminals2 cable(s) rigid 1.5-1.5 mm² tunnel type terminals1 cable(s) rigid 1.5-2.5 mm² tunnel type terminals1 cable(s) flexible 1.5-2.5 mm² |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-50 °C |
| tropicalisation | 2 |
| IP stopnja zaščite | IP20 IP20 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | EN 60947-5 |




