A9C15030 Schneider Electric

A9C15030 Schneider Electric
Opis
iCT plus 20A 1P Uc 230VAC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iCT |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | contactor |
| product name | Acti 9 iCT+ |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 1P |
| Aplikacija naprave | control circuit |
| Kratko ime naprave | iCT+ |
| [Ie] rated operational current | 20 A AC-7A 20 A AC-7B |
| [Uc] Krmilna napetost | 230 V AC 50 Hz |
| pole contact composition | 1 NO |
| control type | remote control |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50 Hz |
| Višina | 81 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Teža izdelka | 70 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal2 cable(s) 1.5-1.5 mm² rigid tunnel type terminal2 cable(s) 1.5-1.5 mm² flexible with ferrule tunnel type terminal2 cable(s) 2.5-2.5 mm² rigid tunnel type terminal2 cable(s) 2.5-2.5 mm² flexible tunnel type terminal1 cable(s) 4-4 mm² rigid tunnel type terminal1 cable(s) 4-4 mm² flexible |
| wire stripping length | 10 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 300 V |
| mounting mode | clip-on |
| mechanical durability | 5000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iCT+ |
| local signalling | color indicator |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 60 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 250 V AC 50 Hz |
| product compatibility | no auxiliary |
| control signal type | maintained |
| switching frequency | 6 switching operation/minute |
| market segment | residential small commercial |
| Inrush power in VA | 11 VA |
| Hold-in power consumption in VA | 1.1-1.1 VA |
| maximum power | 3.6 kW at 250 V AC |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-55 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to IEC 60068-1 |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modular enclosure) conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-60 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| Certifikati izdelkov | NF |
| Standardi | EN 60669-2-1 |
| noise level | 10 dB |




