A9A27003 Schneider Electric

A9A27003 Schneider Electric
Opis
plug-in base - 1P - 18mm Acti 9
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iID iC60 iSW 40...125 iSW-NA |
| Izdelek ali sestavni del | plug-in base |
| Kratko ime naprave | plug-in base |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| colour | white |
| market segment | small commercial residential |
| Komplementarno | |
| Višina | 177 mm |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iID iC60 iSW 40...125 iSW-NA |
| Širina | 19 mm |
| Globina | 70 mm |
| quantity per set | 1 |
| poles description | 1P |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |




