19065 Schneider Electric

19065 Schneider Electric
Opis
voltage release - MX - OF - 48..130 V AC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | NG125 |
| Izdelek ali sestavni del | shunt trip release with OC contact |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | MX + OF |
| [Ie] rated operational current | 3 A at >= 240 V AC 6 A at < 240 V AC 1 A at 130 V DC 2 A at <= 48 V DC 6 A at <= 24 V AC |
| [Uc] Krmilna napetost | 48...130 V AC 50/60 Hz 48 V DC |
| Združljivost izdelkov | NG125 |
| signal contacts composition | 1 C/O |
| 9 mm pitches | 2 |
| Komplementarno | |
| Višina | 103 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| Povezave - terminali | plate terminal - 1 cable(s) 0.5-2.5 mm² - rigid plate terminal - 1 cable(s) 0.5-1.5 mm² - flexible plate terminal - 1 cable(s) 0.5-1.5 mm² - flexible with ferrule plate terminal - 2 cable(s) 2.5-2.5 mm² - flexible plate terminal - 2 cable(s) 2.5-2.5 mm² - rigid plate terminal - 2 cable(s) 1.5-1.5 mm² - flexible with ferrule |
| wire stripping length | 10 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 690 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | 10000 cycles conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Kompatibilnostna koda | MX + OF |
| local signalling | action indicator |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 8 kV conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Širina | 27 mm |
| Globina | 69 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| range compatibility | Vigi NG125 Acti 9 NG125LMA Acti 9 NG125NA Acti 9 NG125 |
| market segment | small commercial |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| IP stopnja zaščite | IP20 B conforming to EN/IEC 60947-5-1 IP4 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| overvoltage category | II |
| Certifikati izdelkov | KEMA ASTA ASEFA LCIE |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |




