19034 Schneider Electric

19034 Schneider Electric
Opis
NG125 - earth leakage add-on block - Vigi NG125 - 4P - 63A - 300mA
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 63 A |
| Serija izdelka | NG125 |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | add-on residual current devices |
| Opis polov | 4P |
| Kratko ime naprave | Vigi NG125 |
| earth-leakage protection class | type A |
| earth-leakage sensitivity | 300 mA |
| earth-leakage protection time delay | selective |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 118 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 9 |
| Teža izdelka | 0.45 kg |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals 1-35 mm² flexible tunnel type terminals 1.5-50 mm² rigid |
| wire stripping length | 20 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 690 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 |
| electrical durability | 10000 cycles conforming to IEC 60947-2 |
| Kompatibilnostna koda | Vigi NG125 |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 8 kV conforming to IEC 60947-2 |
| Širina | 189 mm |
| Globina | 81 mm |
| tightening torque | 3.5-3.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230...415 V AC 50/60 Hz |
| product compatibility | single terminal |
| market segment | small commercial |
| device location in system | outgoer |
| residual current tripping technology | voltage independent |
| electrical connection to mcb | by screws |
| Okolje | |
| tropicalisation | 2 conforming to IEC 60068-1 |
| IP stopnja zaščite | IP40 conforming to IEC 60947-2 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 conforming to IEC 60947-2 |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| Standardi | IEC 60947-2 |
| Elektromagnetna kompatibilnost | 8/20 µs impulse withstand, 5000 A conforming to IEC 60947-2 |




