15324 Schneider Electric

15324 Schneider Electric
Opis
Yellow DIN socket PC - 2P+E - 16A - 250VAC - NFC 61314
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | PC Acti 9 |
| Izdelek ali sestavni del | modular socket-outlet |
| product name | Acti 9 iPC |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 2P + E |
| Kratko ime naprave | iPC |
| outlet standard | French |
| Komplementarno | |
| Višina | 84 mm |
| mounting support | symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 5 |
| Teža izdelka | 98 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal1 cable(s) 6-6 mm² flexible tunnel type terminal1 cable(s) 10-10 mm² rigid |
| mounting mode | fixed |
| Kompatibilnostna koda | PC |
| colour | yellow |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 60 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 250 V AC |
| [In] rated current | 16 A |
| market segment | small commercial |
| Okolje | |
| tropicalisation | 2 conforming to IEC 60068-1 |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modular enclosure) conforming to IEC 60529 |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | NF C 15-100 NF C 61-314 IEC 60884-1 |




