TRV00810 Schneider Electric

TRV00810 Schneider Electric
Opis
network cord - 2 x RJ45 male - L = 1 m - set of 5
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | NS1600b...3200 NSX100...250 DC PowerPact multistandard NSX100...250 NSX400...630 DC NS630b...1600 NSX400...630 |
| Izdelek ali sestavni del | network cable |
| Skupina izdelkov | Compact |
| Kratko ime naprave | RJ45 male cord L = 1 m |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | communication accessory |
| Združljivost serije/obsega | Compact NSX DC PowerPact Multistandard Compact NS1600b...3200 Compact NS630b...1600 Compact NSX |
| Komplementarno | |
| mounting mode | by clips |
| Kompatibilnostna koda | RJ45 male cord L = 1 m |
| product compatibility | PowerPact J-Frame PowerPact L-Frame PowerPact H-Frame |
| quantity per set | set of 5 |
| length | 1 m |
| location of connection | inside |
| connector type | RJ45 |
| accessory / separate part category | spare part for Compact NS630b...1600 spare part for Compact NS1600b...3200 |




