TRV00128 Schneider Electric

TRV00128 Schneider Electric
Opis
mounting support for FDM - 64 x 64 mm - Ø 22 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Masterpact NW NSX100...250 Masterpact NT NSX400...630 PowerPact multistandard NS630b...1600 NS1600b...3200 |
| Izdelek ali sestavni del | display mounting support |
| Skupina izdelkov | Compact |
| Kratko ime naprave | FDM mounting accessory (diameter 22 mm) |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Združljivost serije/obsega | Masterpact NW Compact NSX MasterPact NT PowerPact |
| offer type | C5 C4 |
| Komplementarno | |
| Višina | 64 mm |
| mounting mode | by screws |
| Kompatibilnostna koda | FDM mounting accessory (diameter 22 mm) |
| Širina | 64 mm |
| product compatibility | FDM121 |
| accessory / separate part category | spare part for Compact NS630b...1600 spare part for Compact NS1600b...3200 |
| number of cut-out | 2 cut-outs - diameter: 22-22 mm |




