LV850055SP Schneider Electric

LV850055SP Schneider Electric
Opis
Mobile Power Pack - for Micrologic X - spare part
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | pocket battery |
| Skupina izdelkov | Masterpact |
| Aplikacija naprave | power adaptor |
| Združljivost serije/obsega | Masterpact MTZ1 circuit breaker Masterpact MTZ2 circuit breaker Masterpact MTZ3 circuit breaker |
| Komplementarno | |
| Višina | 23 mm |
| colour | black |
| Širina | 65 mm |
| Globina | 77 mm |
| standards | UL |
| enclosure material | ABS/PC |
| provided equipment | 1 instruction sheet |
| IP degree of protection | IP20 |
| charging time | 5-10 h |
| offer type | spare part |
| rated voltage | 3.7 V |
| charging current | 1.5 A |




