LV848397 Schneider Electric

LV848397 Schneider Electric
Opis
Chassis for Masterpact MTZ3 40-63 H1/HA/H2 - 6300 A - 3P
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| breaking capacity code | HA H1b H1T H2 H1 HF |
| Izdelek ali sestavni del | chassis |
| Skupina izdelkov | Masterpact |
| Opis polov | 3P |
| circuit breaker name | Masterpact MTZ3 63 HA Masterpact MTZ3 40 H1 Masterpact MTZ3 50 HA Masterpact MTZ3 40 H2 Masterpact MTZ3 50 H2 Masterpact MTZ3 50 H1 Masterpact MTZ3 40 HA Masterpact MTZ3 63 H1 |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Združljivost izdelkov | Masterpact MTZ3 40-63 H1 Masterpact MTZ3 40-63 H1b Masterpact MTZ3 40-63 H1T Masterpact MTZ3 40-63 H2 Masterpact MTZ3 40-63 HA |
| Združljivost serije/obsega | Masterpact MTZ3 MTZ3 40 H1 Masterpact MTZ3 MTZ3 40 H1T Masterpact MTZ3 MTZ3 40 H2 Masterpact MTZ3 MTZ3 40 H2F Masterpact MTZ3 MTZ3 50 H1 Masterpact MTZ3 MTZ3 50 H2 Masterpact MTZ3 MTZ3 50 HA Masterpact MTZ3 MTZ3 63 H1 Masterpact MTZ3 MTZ3 63 H1T Masterpact MTZ3 MTZ3 63 H2 Masterpact MTZ3 MTZ3 63 HA Masterpact MTZ3 MTZ3 40 H1b |
| Komplementarno | |
| Višina | chassis alone: 479 mm drawout circuit breaker with chassis: 479 mm |
| mounting mode | drawout |
| Širina | chassis alone: 786 mm drawout circuit breaker with chassis: 786 mm |
| Globina | chassis alone: 394 mm drawout circuit breaker with chassis: 403 mm |
| [In] rated current | 6300 A at 40 °C |




