33842 Schneider Electric

33842 Schneider Electric
Opis
Modbus COM module - for manually operated drawoutNS630b..1600
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | NS630b...1600 |
| Izdelek ali sestavni del | communication module |
| Skupina izdelkov | Compact |
| Kratko ime naprave | Modbus COM |
| Združljivost izdelkov | Compact NS630b...1600 |
| Združljivost serije/obsega | Compact NS630b...1600 |
| offer type | C4 |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| control type | manually operated |
| mounting mode | drawout |
| Širina | 54 mm |
| Globina | 58 mm |
| [Us] rated supply voltage | 24 V DC |
| localisation on device | basic frame |
| maximum supply current | 0.03 A |
| communication network type | Modbus |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |




