31204 Schneider Electric

31204 Schneider Electric
Opis
individual enclosure, Compact INS250-100 to INS250, extended standard rotary handle, plastic, IP55
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | INS250 INV100...250 |
| Izdelek ali sestavni del | insulated enclosure |
| Skupina izdelkov | Compact |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| enclosure material | polyester |
| Združljivost serije/obsega | Compact INS circuit breaker Compact INV circuit breaker |
| enclosure type | individual enclosure |
| accessories included with enclosure | black rotary handle |
| Komplementarno | |
| Višina | 360 mm |
| control type | extended rotary handle |
| Širina | 270 mm |
| Globina | 235 mm |
| enclosure mounting | surface |
| type of front cover | opaque |
| installed device | INS250 INV250 INV160 INS250-100 INV200 INS250-200 INV100 INS250-160 |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 |
| IK stopnja zaščite | IK08 |




