KTB0000CR5 Schneider Electric

KTB0000CR5 Schneider Electric
Opis
KT HORI COVER FEED EL N1 TO 4
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | protective cover |
| product name | KT |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Kratko ime naprave | KTB |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | protection accessory |
| [Ie] rated operational current | 800 A with aluminium 1000 A with aluminium 1250 A with aluminium 1600 A with aluminium 2000 A with aluminium 2500 A with aluminium 3200 A with aluminium 4000 A with aluminium 1000 A with copper 1350 A with copper 1600 A with copper 2000 A with copper 2500 A with copper 3200 A with copper 4000 A with copper 5000 A with copper |
| length | 1690-1690 mm |
| Komplementarno | |
| Višina | 330-480 mm |
| Teža izdelka | 32 kg |
| mounting mode | by screws |
| Globina | 340 mm |




