KNT63DF410 Schneider Electric

KNT63DF410 Schneider Electric
Opis
FLEXIBLE LENGTH 63A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | busbar trunking |
| product name | KN |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Kratko ime naprave | KNT |
| [Ie] rated operational current | 43 A at 35 °C 63 A at 25 °C |
| busbar description | flexible length |
| direction change type | 2 dimensions |
| Združljivost izdelkov | KN |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Teža izdelka | 2.1 kg |
| control type | communicating |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V |
| mounting mode | by screws |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6 kV |
| colour | white (RAL 9001) |
| [Ue] rated operational voltage | 230...500 V |
| standards | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |
| [Icw] rated short-time withstand current | 1.3 kA |
| THDI | 0-15 % 63 A 15-33 % 50 A 33-100 % 40 A |
| [Ipk] rated peak withstand current | 11 kA |
| thermal stress limit | 1800 kA².s |
| length | 1 m |
| device application | low power distribution |
| number of circuits | 1 |
| maximum radiated magnetic field | 186 pT |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-35 °C without derating |
| IP stopnja zaščite | IP55 conforming to IEC 60529 |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to IEC 62262 |




