PKY16F724 Schneider Electric

PKY16F724 Schneider Electric
Opis
PratiKa socket - fast - angled - 16A - 3P + E - 200...250 V AC - panel
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | socket |
| product name | PratiKa socket |
| Skupina izdelkov | PratiKa |
| Opis polov | 3P + E |
| Kratko ime naprave | PratiKa socket |
| outlet standard | industrial |
| plug, socket category | low voltage |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 85 mm |
| Teža izdelka | 0.18 kg |
| Povezave - terminali | fast connection |
| mounting mode | panel-mounted |
| Kompatibilnostna koda | PratiKa socket |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 81 mm |
| Globina | 105 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 200...250 V |
| cable cross section | 1-2.5 mm² |
| contacts material | sleeves: brass |
| plug, socket, control station shape | angled |
| [In] rated current | 16 A |
| base dimension | 65 x 85 mm |
| ground lug clockwise position | 9 h |
| plug, socket material | housing: self-extinguishing engineering polymer |
| voltage colour | blue |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 35-35 °C ( 86400 s ) |
| IP stopnja zaščite | IP67 conforming to IEC 60529 |
| relative humidity | 50-50 % at 40-40 °C 70-70 % at 30-30 °C 90-90 % at 20-20 °C |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to EN 62262 |
| Standardi | IEC 60309-2 IEC 60309-1 |
| fire resistance | 850 °C conforming to IEC 60695-2-1 |




