03354 Schneider

03354 Schneider
Opis
Prisma G/P αδιάφανη μετώπη 9MOD Π=300
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 1 x 4P: mounting plate support: kilowatt-hour meters vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G duct Prisma P |
| installed device | power meters: kilowatt-hour meters - vertical installation |
| type of front plate | transparent |
| Komplementarno | |
| Višina | 450 mm |
| Teža izdelka | 1.14 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 300 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | glass |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm cubicle - width 400 mm depth 400 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 9 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 400 mm 400 mm Prisma P cubicle 300 mm Prisma G floor-standing duct power meters kilowatt-hour meters vertical 4P 1 9 300 mm Prisma G wall-mounted duct power meters kilowatt-hour meters vertical 4P 1 9 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |



